Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 12:02   #1325
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Mi serum z wit C tez nie odpowiadało.Aktualnie nie używam niczego z wit C a tak właściwie to wytłumaczcie mi po co? Daje filtr tylko no i cliniqua sypańca.Czekam na ten podkład z allegro z shihseido spf 50 ( marea tam ponoc trzeba się nawilżać przed nakładaniem tego podkładu?) .
Nadal szukam czegoś do mycia twarzy , obecnie myje szarym mydłem ale mam uczucie niedoczyszczenia no i bardzo polubiłam maseczke aspirynową.
Hihi co kładziesz pod oczy? Szukam jakiegoś kremu ciężkiego kalibru pod oczy bo niestety potrzebuje cos na zmarszczki bo mnie wykończą dopóki nie znajde spójnych opinii o jakiejś rewelacji na KWC to przynajmniej będe tylko dobrze nawilżać pod ślepkami.
Pozatym odkąd używam effeclaru i acne derm to mam gładszą tą buźke jednak nie zlikwidowałam zaskóników.Podejrzewam ze to przez puder clinique to błędne koło.Niestety musze znaleźć jakiegos sypańca który mnie nie zapycha.Szkoda by mi było odstawić ten clinique gdyz fajnie kryje i matuje
Właśnie doczytałam ze active pod oczy.......
witamina C - u mnie wzmocniła naczynka i zmniejszyła czerwienienie skóry na twarzy w ogóle, więc nakładam sumiennie, bo widzę, że działa. Poza tym po kwasach i retinodiach skóra była taka jakby szara, blada, a przy witaminie C odzyskałam moja oliwkową karnację - buzia wyglada złoto i promieniście - nawet w pracy zauważyli, że tak świeżo wyglądam

pod oczy kładę zwykły twarzowy active C do cery suchej - pysk mi zapychał na amen, ale pod oczy nadaje sie idealnie, zresztą moja teściowa go kupiła i... mówi, że po tygodniu codziennego wklepywania dość obficie widzi różnicę i będzie stosować, czyli coś w tym jest

co do pudru, to... mnie zapychał i LU Estee Lauder i Clarins, podejrzewam, że Ciebie zapycha clinik, bo oni dodaja do kolorówki w ogóle trójglicerydów, któe mnie osobiście strasznie wysypują... i matuję się jedwabnym

edit:
Co do filtrów, to... MUSZĘ ponownie pochwalic mojego antka - ja, osoba z mieszaną cerą, która świeciła się zawsze zanim jesczze z domu wyszła teraz, gdy robie makijaż na filtrze nie świecę się nawet 6H, co dla mnie jest wręcz niewiarygodne dodam tylko, że na avence tak mi się ładnie makijaz nie trzymał
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując