Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obfite okresy- ja już tego niedługo nie wytrzymam! POMOCY!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 10:53   #19
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Obfite okresy- ja już tego niedługo nie wytrzymam! POMOCY!!!

racja. nie ma domowych sposobów aby miesiączka była mniej obfita. Mam ten problem od prawie 8 lat. Dopiero gdy zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne okres stal sie troche slabszy jednak pierwsze dwa dni to istny koszmar. Przyzywczailam sie do tego. Taki jest moj urok i juz.
I wcale nie jest prawda, ze to w jakim wieku mama dostala okres, i czy byl obfity nie swiadczy o tym, ze córka tez tak będzie miała. Dla przykładu:
moja mama okres dostala w wieku 9-10 lat i od samego początku miala bardzo krotkie i slabe krwawienia.
Ja dostalam w wieku 12 lat okres i byl dlugi, bolesny ibardzo obfity.
Moja mlodsza siostra pierwsza miesiączke dostała w wieku lat 14-15. dluga, slaba, bezobjawowa.
Mama jest osoba niską, ja sredniego wzrostu a siostra wysoka.
Mama była zawsze szczupla, po ciązy przytyla bardzo duzo i jest juz osobą puszystą.
Ja od urodzenia cierpie na niedowage.
z kolei siostra ma tendencje do nadwagi.
Jedyne co nas wszystkie łaczy to szeroka miednica, hehe.

Jeżeli ruch pomol tobie zapanowac nad silnymi krwawieniami to fajnie, oby tak pozostało. Mi niestety czynne i regularne uprawianie sportu nie pomoglo (lekkoatletyka i tenis oraz plywanie). A szkoda. Potem przeszłam na zwykla gimnastykę gdy reumatolog zabronił mi biegac i w ogole sie przemęczać (stawy). Zostały mi jedynie ladne mięśnie brzucha jako pamiątka po sporcie (teraz mam całkowity zakaz uprawiania sportu )

(tak troche od tematu odbiegłam )
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując