Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DRGANIE OKA (???)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-19, 21:30   #12
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: DRGANIE OKA (???)

<font color=green> [b] Beciu, dziekuje slicznie za wyczerpujace informacje - no toscie sie Kochane, mna przejely...
Dzisiaj rano napisalam "drganie oka", bo juz myslalam ze to oko, czulam tak silne drganie, ze sama sie juz pogubilam co mi drga... Ale potem w lusterku zobaczylam, ze to jednak powieka - dokladnie dolna powieka, w prawym oku, prawy dolny rog powieki prawego oka. No.
Gdy przykladam reke to czuje ze az cala czesc twarzy pod okiem, caly ten miesien powieki drga...
HA, wyobrazcie sobie surrealistycznosc sytuacji: moja twarz w lusterku z drgajacym okiem, moje drgajace oko ogladajace swoje drgajace odbicie w lustrze... Hehe...
No, nie przejmowac sie moimi bredniami juz mi troche odbilo z tego drgania i glupotki wypisuje.
W kazdym badz razie to bedzie na pewno powieka, miesnie pod okiem, nie oko. Pomylilo mi sie z tego wszystkiego, sama nie kojarzylam co drga, bo to bardzo dziwne odczucie, trudno ustalic CO drga.
No nic, odzywie sie "zywnoscia magnezowa", kawe ogranicze, palic nigdy nie palilam wiec mam z glowy, alkoholu tez nie naduzywam...
Ale stresu wyeliminowac z codziennego jadlospisu niestety sie nie da, a tegoz mi ostatnio pod dostatkiem...
O pracy rzecz mowa.
No, ale moze sie ustatkuje.
Badzmy pozytywnej mysli!
Aha, dzis na kolacyjke zjadlam pizze frutti di mare, ale na leciutkiej pascie, coby sie tymi rybkami dozywic. I sardynki tez tam byly.
P O Z D R A W I A M !!!!!
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując