Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-26, 14:58   #21
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Metamorfoza z ochota ale jak ??? pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!

Co do korektora to odradzam vanish. Mialam i on jest okropny. Nie kryje tylko uwypukla since pod oczami, i w ogole jest kiepski. Nie robi nic dobrego. I to nie tylko moja opinia. Radze kupic normalny korektor pod oczy. Wg mnie z tych w przyzwoitej cenie najlepszy jest maybelline. Nie moze byc jasniejszy od cery bo zrobia CI sie plamy i spojrzenie bedzie zmeczone, a calosc szara. Ja mam watpliwosci czy jestes wiosna. Bardziej latem chyba. Twoje naturalne wlosy mialy odcien cieply czy zimny? Uzywalas moze samoopalacza? Bo na zdjeciach Twoja twarz ma lekko cieply odcien co mnie zmyla-gdyby nie to od razu napisalabym ze jestes latem. Dlatego zastanawiam sie czy sie nie oplalalas albo czy uzywalas samooplalacza. Rzeczywiscie mozesz byc type mieszanym. Zgadzam sie co do brwi. Nie obraz sie ale wygladaja bardzo kiepsko. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc i zapuscic. Dopiero gdy beda dlugie to idz do kosmetyczki. Sa zdecydowanie za cienkie. To naprawde bardzo psuje Twoj wizerunek. I radze kupic zestaw do makijazu brwi. Bodajze essence ma taka paletke. Mozesz podkreslac je jasnym brazem. Sa malo wyrazne. WLosy bym przyciemnila. Moze byc jasny braz tylko nie umiem powiedziec czy cieply czy zimny.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując