Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-10, 13:52   #2666
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
znacie jakieś sposoby, żeby zgubić masę ale tylko od pasa w dóół? nie lubie tego, że jestem nieproporcjonalna
Znamy Callanetics Tylko to trzeba chciec, a mnie sie juz dlugo nie chceee... ale potwierdzam, ze efekty sa spektakularne Dwa lata temu jak mialam umowiony wyjazd nad morze na wakacje i kupione bikini, to zaczelam cwiczyc juz w lutym i tak do lipca dotrwalam odwalajac cala serie 2-3-4 razy w tygodniu i kurka blada, brzuch to mialam jak talerzyk Zaden kulturystyczny kaloryfer, tylko plaskie, trzymajace fason miesnie, zgrabne i estetyczne, no i kondycja odpowiednia. Polecam ale najlepiej w grupie, bo samemu to wiadomo. Zadne diety, bo wtedy gora leci, tylko cwiczenia

A w inszym temacie...
Dotarla dzis do mnie zielona Nina Ricci (Love by Nina), o rany co za slodziak! Mialam nadzieje, na rzeskie zielone jabluszko, a tu syrop jak Absolutely Givenchy Co im rablo zeby zielaki tak zasladzac?!

I w jeszcze jednym temacie - pedzel do linera z EDM jest swietny, ide nabazgrac peany na jego czesc na EDM...

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-10 o 13:53
vril jest offline Zgłoś do moderatora