Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 20:39   #4565
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem co by miało przeszkadzać
I to jest kolejny powód, dla którego tak Cię lubię

Cytat:
Napisane przez agusia_1;17105494

Arturze to[URL="https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25954-opis-Bielenda-Eco-Care-Bursztyn-Miod-Bioorganiczny-krem-Anti-Stress.htm"
ten [/URL]krem na razie są same ochy i achy na jego temat
A właśnie, że nie, bo kogoś tam pozapychał:P Nie ma nic idealnego dla wszystkich niestety. A co to za odżywka

Mieszała z kremem nivea taka blondyneczka na yt, ale nivea to zuooo (jak juz jesteśmy przy składach).

A mój TŻ miał dziś shitowy dzień- w pracy syf, gracze mu numery wywijają, ogólnie zdołowany chłopak jak nic Moje pocieszanie niewiele pomogło.

Co do antytabsów- no ja się wyłamię, bo dla mnie to odkrycie, zainicjowane problemami z cerą itd bardziej niż bezpośrednimi wskazaniami(choć ostatnio mi coś cera wariuje, albo mnie zapycha nagietek, albo dieta, albo nie wiem co, trzepnijcie mnie). I również kilka razy mi się przewinęło, że potem łatwiej zajść, ale zabijcie, źródła nie wskażę, zresztą co organizm, to inaczej. Pillsy jako takie istnieją już ok 50 lat i jakoś statystyki zachorowań się nie podniosły, ale również nie został wykluczony ich negatywny wpływ. Generalnie można się rozwodzić nad zaletami i wadami, a faktem pozostaje, że to nie dropsy, tylko środki farmakologiczne i dobrze, ze kobiety mają wybór, ale to właśnie to- wybór, ni mniej, ni więcej.

Edit: 87k :mdeje: Przyznać się, co rozdają, ja też chcę

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:44
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora