Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-19, 11:09   #2847
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mam próbkę Light Medium Beige VV. Jest pomarańczowy. Na mojej twarzy daje efekt opalenizny, przyciemnia moją cerę. Natomiast Light Medium Golden był dla mnie jaśniejszy od tamtego, ale też mi nie pasował, bo za żółty. Z poziomu Light Medium miałam jeszcze Cool - jest jasny, różowawy oraz Light Medium Neutral - był bardzo dobry, właśnie czekam na XXL

Jeśli szukasz czegoś lekko beżowego i nie bladego, ale też nie zbyt ciemnego, nie pomarańczowego, to polecam spróbować Medium Cool Beige 2.3. Dla mnie jest znacznie jaśniejszy niż Light Medium Beige, nie ma pomarańczy, jest delikatnie ciepły, złamany nutką różowości. Ładnie wygląda. Obok Light Medium Neutral to mój ulubiony odcień Lumiere ze wszystkich testowanych: a testowałam Fair Cool, Fair Warm, Fair Golden, Light Cool, Light Warm, Light Golden, Light Beige, Light Medium Beige, Light Medium Cool, Light Medium Golden, Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3, więc trochę tego mam

Czekam też na próbkę Medium Beige 2.3 - bez tej różowości, którą daje domieszka Cool.

A kolor mojej cery jest raczej jasny, lekko żółty i lekko zaróżowiony (lekkie przebarwienia, naczynka, policzki z tendencją do rumieńców). Spróbuj tego Light Medium Neutral i Medium Cool Beige 2.3 oraz Medium Beige 2.3. Na stronie Lumiere oba są opisywane jako jaśniejsze od Medium. Ten MCB 2.3 jest dla mnie zdecydowanie jaśniejszy od Light Medium Beige i w ogóle nie ma tam pomarańczy.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



Jeśli wpadasz bardziej w żółć, niż w róż, to polecam spróbować Neutrale przede wszystkim - wówczas łatwiej ocenić, czy czegoś brakuje: ocieplenia, różowości i szukać dalej.
I pamiętaj, że są wykończeniówki
Neutrale z FF zamiast wszystko ładnie pokryć to nie dość ze uwydatniły moje plamiska to jeszcze byłam pomarańczowaWiem że formuła FF nie jest dla mnie.Czekam na odcienie VV jak sie pojawią na all.Moze one mi spasują
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora