Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 16:38   #1314
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez suiton Pokaż wiadomość
Witam, ja też mam pytanie odnośnie makijażu buzi, nie lubię się malować, ale ostatnio myślę, że powinnam. Mam wrażliwą, alergiczną, jasną cerę do tego bardzo suchą na policzkach, a tłustą na czole i nosie. Tak jak wspomniałam maluję zazwyczaj tylko rzęsy, czasem delikatny cień. Szukałam ostatnio dobrego pudru by lekko ujednolicić cerę, aby nie zatykać porów i nie niszczyć cery, ale nie wychodzi mi to, pomocy?
Myślę, że powinnaś zacząc od odpowiedniej pielęgnacji. Może wizyta u dermatologa, hmm? a co do podkładu to ja używam Lasting Finish Rimmela 25 H i jestem zadowolona. Mam cerę mieszaną (strefa T) czyli podobnie jak Ty, ostatnio miałam bardzo przesuszone policzki i okolice ust. I muszę przyznac, że podkład dobrze się spisał. Zmatowił to co trzeba, i nie dośc, że nie podkreślił suchych partii, ani dodatkowo ich nie przesuszył to dodatkowo miałam wrażenie, że je nawilżył. Może spróbuj matowic strefę T tylko lekkim pudrem, np. sypkim a na policzki nałożyc nawilżający podkład lub krem tonujący
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-02-22 o 16:40
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora