Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowe Usuwanie Pieprzyków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 09:56   #226
Emilka2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Sakti Pokaż wiadomość
Kochana nie martw sie na zapas...nie kazdemu one odrastaja.
U mnie po okolo 2 miesiacach pojawil sie jakby brazowy barwnik w miejscach usonietych pieprzykow.(przez zabiegiem one byly brazowe i wypukle) a jeden byl w kolorze skory i tez sie guleczka pojawila.Doktor znowu je usonal i jak narazie do dzis mam z nimi spokoj, a minely juz 2 miesiace od zabiegu.Jak cos Ci odrosnie to znowu to wypalisz...a pieprzyki nie bede odrastac w nieskonczonosc(mam nadzieje )
Ja tych strupkow nie przykrywalam i nie smarowalam niczym.Dopiero od trzech tygodni (jak sie dobrze zagoily )smaruje mascia na blizny Dermatix (dosc droga okolo 170 zl), ale mozna kupic napewno cos tanszego i rownie dobrego.

pozdrawiam
Witam

Sakti napisalas ze Ci odrosły... minął miesiąc kiedy ja usunełem pieprzyk, był on wypalany, goił się dwa tyg. wszystko ładnie wyglądało, ale teraz zauważyłam trzy małe kropeczki w tym miejscu, są one brązowe, czy w takim razie on mi spowrotem odrasta? jak tak, to do kiedy mam czekać na kolejne usunięcie? aż całkiem odrośnie? jestem strasznie zła i przygnebiona, bo mnie to kosztowało dużo nerwów, a tu spowrotem... ojej
Emilka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując