Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-13, 21:14   #352
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę z kolejną mieszanką n głowie (tym razem trochę mniej urozmaiconą), a jutro nad morze ;o ja oczywiście najbardziej martwię się moimi włosami (przecież nie będzie czasu na żadne maski ani nic ), czym cała rodzinka jest szczerze zdziwiona kosmetyczka pęka w szwach mimo wszystko

zgadzam się ze stwierdzeniem, że zapewne wszystkie mamy ładne włosy, a jak to kobitki musimy sobie znaleźć jakiś powód do narzekań
a na ile jedziesz ? bo jakis miesiąc temu TŻ mnie zabrał na 1 noc do domu nad jezioro czyli 1 noc i 2 niepełne dni, wziełam mała torbę z ciuchami na 2 dzień a reszta to były kosmetyki w czym wiekszość do włosów mina TŻa jak zobaczył co mam w tej małej torbie była bezcenna

jak sie domyślam Ty jedziesz na więcej niz 2 dni wiec też bym wzieła maaaaase kosmetyków


eee ja już tak nie marudze na te moje włosy bo sie obraża i zaczną świrować i tak sa w duże dużo lepszej kondycji od kąd przestałam je prostowac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora