Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-02, 21:28   #2376
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Trochę słabe światło i ten teges... sorki za bałagan
1) podręczny zasobnik wieczornego smarowania pyska (i stóp
2) na szafce po drodze do pokoju Mileny - wieczorne namaszczanie dziecka i dłoni
3) w lodówce mieszkają fajne rzeczy pod filtr (zdaje się szuflada z filtrami się nie załapała do sesii
4) przy drzwiach wyjściowych smarujemy pyszczki i rączki
5) szafka łazienkowa part I
6) part II
7) przy wannie
8) szafka pod umywalką (sorki za krem Nivea... ale już się kończy, więc wyczyszczę nim buty i rękawiczki)
9) szafa u Mileny - zapasy, próbki
piekne zbiory i jak Klolcia troche sie uspokoilam, ze nie jest ze mna jeszcze tak zle... tzn tez mam tego wszystkiego duzo za duzo, ale powoli sie pozbywam "zapasow" jednak jak ty to masz na 4 ludzi z kompletnie roznymi potrzebami, to w sumie tak duzo tego nie ma i wypadam na tym tle juz niezbyt minimalistycznie
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja z mojej strony chciałabym podziękować Cloche , za namawianie do podkładu Living Nature. Podkład dzisiaj dotarł, na szybko i byle jak nałożyłam go na olejek do twarzy dr.Hauschka. Umyłam trzy duże okna, przetarłam podłogi i podkład nadal ładnie leży. Wiadomo zaczęłam się trochę świecić, ale kto by nie zaczął Ściskam Kochana
nie ma sprawy kochana lubie kusic ciesze sie, ze podklad ci przypasowal ja jestem dalej nim zachwycona, szczegolnie, ze w tym tygodniu nocowalam u przyjaciolki i zapomnialam mojej torby - przezylam na cudzych kosmetykach i oleju slonecznikowym (wiekszosc rzeczy mnie jednak szczypala i wolalam nie ryzykowac). z radoscia nalozylam dzisiaj rano znow living nature i wygladalam pszepienknie przez caaaaaly dzien w zbyt cieplym biurze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora