Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 19:08   #2938
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o pędzlu do podkładu Bobbi Brown, dostanę teraz dwa kupony po 40zł, a pędzel mnie kusi, ale cena 205zł odstrasza.
Ogarnęła mnie teraz mania BB, kupiłam wczoraj żelowy eyeliner z pędzelkiem i jestem zachwycona
skąd ja to znam
nie wiem, tez się zastanawiałam czy ten do podkładu jest wart swojej ceny
Ostatnio pytałam, które pędzle warto kupić i pani mi powiedziała, że warto duży do pudru i do różu, są bardzo miękkie, choć wiadomo są najdroższe.
Obmacałam je sobie ostatnio i są boskie. Muszę jeszcze dokładnie obmacać podobne MACa.
Chyba będę na nie zbierać

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja też się nad tym zastanawiałam? Studiuję na ASP, więc ciągle coś maluję. Pod moim wydziałem jest sklepik plastyczny, jak tam schodzę i patrzę na te pędzle, takie ładniutkie, z włosia naturalnego... Ciekawa jestem czy bardzo się różnią od tych do makijażu, w sumie nigdy nie badałam tego tematu No takie pędzle to są na pewno :
http://www.markasephora.pl/produkt/6...nadmiaru_pudru
Trzeba obczaić inne kształty
mi się wydaje, że wiele sie nie różnią
moja mama opowiadała, że kiedyś do kresek używała takich cieniutkich pędzli kupowanych w sklepach dla plastyków
Tez ostatnio będąc w sklepie z art.plast. zastanawiałam się nad pędzelkami. Systematycznie kupuję swojemu tacie cieniutkie pędzle do malowania (on zajmuje się tworzeniem modeli i makiet militarnych od podstaw ) i one są bardzo dobrej jakości. Mają różne włosia, nie wspominając o bardzo różnych skuwkach

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Załączam ten kupon do Douglasa.
o fajnie, nie wiedziałam, że można "u nas' wstawiać pdfy

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
tak podróba
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora