Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 18:58   #4605
magarias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
-Te perfumerie nie muszą płacić ogromnego czynszu za powierzchnie salonowe w galeriach
-nie utrzymują sztabu pracowników typu konsultantki, ochroniarze
-marża narzucona w S, D czy M jest sporo wyższa niż te 20-30% -zauważ że nawet jeśli zrobią promocję rzędu 30-40% to i tak zarobią na tym bo nikt by nie sprzedawał za mniej niż kupił na hurcie

Internetowe
-idą na ilość w sprzedanych kosmetykach więc wolą sprzedać więcej za mniej ale i tak wyjdą na swoje
-jeśli walną taką samą cenę co w perfumerii stacjonarnej to nikt by u nich nie kupił
-często te perfumerie mają punkty odbioru osobistego
-biorą bezpośrednio od dystrybutora w większych ilościach i w mniejszych cenach


Co do S, D i M nie wiem czy zauważyłaś ale tam kosmetyki czasem są tak zleżałe że ledwo co mają jeszcze termin ważności a zdarzają się i takie które ten termin dawno straciły.
Dzięki za szczegółową odpowiedź Zastanawiałam się czy "aż" 50 % ceny mniej w perfumerii internetowej nie jest podejrzane, ale rozwiałaś moje obawy. Do tej pory miała szczęście do zakupów internetowych i nie chciałabym zakończyć tej dobrej passy

iperfumy mają odbiór osobisty, co mnie bardzo do nich przekonuje

A zleżałe i na granicy ważności kosmetyki nie są mi obce Nie wspominam już o fakcie, że wizyta w sephoropodobnym przybytku w większości wypadków jest dla mnie wyzwaniem i próbą mojej cierpliwości
magarias jest offline Zgłoś do moderatora