Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki z Allegro/Ebayu/perfumerii - część I.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-10, 20:39   #253
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Perełki z Allegro/Ebayu/perfumerii - część I.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Margaretka, a czy mogłabyś porównać te pudry? bo ja też się nad tamtymi zastanawiałam

A mój wielki też już przyszedł, maźnęłam się raz i faktycznie trzeba uważać
Szkoda że to niebieskie jest takie nietrwałe, bo po jednym maźnięciu znika...
Fajny jest ten róż na policzki.
Na razie mi się podoba
Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Z tych 3-ch, ktore sa na zdjeciu ten wyglada na najjasniejszy. Widze, ze z Ciebie prawdziwa kolekcjonerka Tez wole twardsze pudry, ale wystarczy otrzepac pedzlem o reke i problem znika. Ciekawa jestem jak w dziennym swietle prezentuje sie na twarzy

Dziewczyny przepraszam, nie zauważyłam Waszych postów

Najdelikatniejszy z nich jest Terracotta dla blondynek, daje lekko brązowo-różowy efekt. Potem pod względem koloru jest Sunset Celebration, jest ciemniejsza, ale uwaga: rzeczywiście wpada w lekko rdzawy kolor. Jak nakłądam bardzo delikatnie to nie mam tego efektu, tylko naprawdę MUSZĘ uważać. W świetle dziennym prezentuje się świetnie: twarz lekko muśnięta słońcem. Rozświetlacz to osobna historia: sliczny delikatny kolor.
Terracotta dla brunetek jest najciemniejsza: daje wyraźny brązowy kolor, ale jest bardziej brązowa niż Sunset, nie jest rdzawa. Ja używam wszystkich trzech na policzki zamiast różu, tak żeby zniwelować efekt bladości filtrowej.





Zanim zapytałam tutaj, to najpierw przejrzałam Allegro i tego nie widziałam
Ja mam jakiegoś pecha to tego różu: tak go zawsze szukam, że ktoś mnie uprzedzi. Zresztą i tak nie był wystawiany tak dużo razy.

Jakby co: szukam tylko nowego, nieużywanego
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując