Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-09, 18:17   #2721
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Miałą któraś z Was takie coś:

http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...serum/P1703068

To ma być lotion do twarzy, który nakładamy zaraz po demakijażu, ale przed serum/kremem. Ma nawilżać i podnosić skuteczność wchłaniania sie kolejnych produktów.
Przeczytałam ostatnio gdzieś o azjatyckich rytuałach pielęgnacyjnych,opartych na 7-8 krokach - a ten lotion sephorowy podobno jest właśnie inspirowany takim azjatyckim rytuałem
I tak sie zastanawiam, a czas ucieka, zniżka 3za2 tylko do północy
Miałam zarówno to jak i to drugie w jasnej butelce, ani jedno ani drugie u mnie się nie sprawdziło. Moim zdaniem strata pieniędzy. Ogólnie S nie ma zbyt fajnej pielęgnacji, zdarzają sie perełki, ale na bank to nie ten lotion. No ale wiadomo każda cera jest inna i może Tobie przypasuje.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora