Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-05, 10:02   #300
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku Dawno się nie odzywałam bo full roboty w pracy i troche do poza pracą



Amyz współczuje Mnie co prawda w aptece to nie spotkało ale raz przy wizycie u rodzinnej ( angine miałam ) chciałam przy okazji recepte na anty. I usłyszałam, że jej sumienie nie pozwala i tak właściwie o powinnam się o dziecko postarać bo stara jestem ( teraz to i owszem ale wtedy mialam chyba 24-25 lat )



Miałam ostatnio bardzo nieprzyjemną wizytę na szczęście lekarka była rewelacyjna - miała dla mnie czas i w ogóle ( i to nie prywatnie). Dlatego jak to potem przeczytałam to mną zatrzęsło



Zgadzam się z Tobą



Oj to problem najgorsze,że każdy pomysł na raz bo one są cwane .





Mój Tż jest z Kujaw i jak tu studiował to tak nie mówił Ale jak pojechałam pierwszy raz do niego i usłyszałam jak gada z pracownikiem to szok Teraz już ogarniam A mina jego mina jak usłyszał mnie tak - bezcenna

Wczoraj byłam w Krakowie na kofenrencji ale widziałam tylko Tauron Arene

A teraz to co najważniejsze :

Love - wszystkiego najlepszego ( wiem, że mocno spóźnione ale szczere

Szefowej gratuluję zielonego koloru

Kilaneczka - powodzenia

Wszystkim pozostałym tego czego potrzebujecie najbardziej
Dziękuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora