Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 12:56   #1889
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Minia** Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio o metodzie usuwania rumienia metodą IPL, niby laser ale bzinwazyjny. Czy ktoś już miał taki zabieg?? Jak z jego skutecznością?
W czwartek byłam na IPL-u PhotoDerm. Po kilkunastu minutach po zabiegu twarz spuchła i na obu policzkach miałam fioletowo-bordowe siniaki. Na drugi dzień oprócz policzków napuchły mi również okolice pod oczami. Obrzęk twarzy był najbardziej nasilony trzeciego dnia po zabiegu - spuchły mi powieki i zwęziły szpary powiekowe (rano ledwo widziałam na oczy ). Dzisiaj jest czwarty dzień po zabiegu i jest już dużo lepiej - rano opuchlizna była minimalna, siniaki są o wiele bledsze. O efektach będzie można mówić po 2-3 tygodniach od zabiegu. Idąc na zabieg wiedziałam, że będzie on bolesny ale nie do tego stopnia . Wiedziałam, że muszę wytrzymać, ale miałam chwile, że chciałam zrezygnować z tego zabiegu.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując