Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-18, 06:28   #1109
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Dzień dobry, masakra od 1 nie śpię, chyba pannę dziś. Jedna z gorszych nocy w tej ciąży
U mnie się pokrywa, 11.02 mam w karcie ciąży i w aplikacji też. To będzie 40+0. I nie wiem co wtedy jak minie termin. Pewnie z tydzień po terminie dopiero do szpitala się idzie jak nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ginka liczyła OM i wpisała 8 lutego, a to jest 40+3, 40+0 mam 5 lutego :/ Nie wiem o co chodzi, dopytam ją za tydzień, jeszcze będzie w czasie

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Padlam [emoji23]Ja om podalam tak jak byla ostatnia miesiaczka. Powiedzialam, ze wiem dokładnie kiedy uprawialismy seks i to co poluczylam zgralo sie z pierwszym usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No z seksem to mi się akurat łączy usg i to że mała od początku ciśnie na koniec stycznia. No też tak OM podałam, ale widze że om roznie się liczy, i chyba moja lekarka liczy om+1 rok- 3 miesiące + tydzień. Za tydzień się z nią dogadam. Wszystkie apki pokazują mi OM 5 lutego, a dzidzioch końcowo-styczniowy Jak urodzę wczesniej to luz, ale gdybym miała przenosić to będzie to miało dla mnie znaczenie, każdy dzień
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora