Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~~CIUSZKI, TOREBKI, BIŻUTERIA i COŚ HAND MADE od Susanny!~~NOWIUTKI WĄTEK :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 18:51   #8
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: ~~CIUSZKI, TOREBKI, BIŻUTERIA i COŚ HAND MADE od Susanny!~~NOWIUTKI WĄTEK :-)

DODATKI I INNE DROBIAZGI:

* Bransoletki: metalowa srebrzysta z wzorkami i brązowa na gumeczce. Brązowa jest zrobiona z drewnianych koralików i plastikowych - a'la drewno (naprawdę ciężko odróżnić czy to drewno czy plastik ale to plastik). Jedną dostałam a drugą kupiłam
* Kolorowy pasek - stan idealny, długość całkowita: 94 cm
* Portfelik-schowek na dokumenty - można powiesić na szyi (ma sznureczek). Jest NOWY, dostałam w prezencie, nie mam tylko oryginalnej folii. Bardzo ładny dodatek

- pomadka ochronna migdałowa Ywes Rocher - ładnie pachnie, nie ma smaku, pozostało 90% (nieaktualne! poleciał do ysabell)
- cynamonowy balsam typu Smackers czyli bardzo intensywnie pachnie i słodko smakuje - pozostało 80% (nieaktualne! poleciał do Freszynki)
- orzechowo-karmelowy balsam typu Smackers - dokładnie tak jak cynamonowy - ślicznie pachnie i jest bardzo słodki. Pozostało 99% (praktycznie nowy) (nieaktualne! poleciał do ysabell)
- balsam-pomadka ochronna AVON - kupiłam i TYLKO otworzyłam - NIEUŻYWANY. Chyba nadaje ustom lekki kolor ale nie dam głowy - NOWY (nieaktualne! poleciał do ysabell)
- Smackers WATA CUKROWA - ładnie pachnie ale nie smakuje. Nadaje ustom lekko różowy kolor. Pozostało conajmniej 75% (nieaktualne! poleciał do Rocki)
- landrynkowy błyszczyk do ust Oriflame - 1 raz użyty. Smakuje słodko i nadaje ustom dość intensywny kolor (nieaktualne! poleciał do Freszynki)


Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_6516.JPG
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  56,5 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_6277.JPG
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  41,8 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_6488.JPG
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  100,6 KB Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_6489.JPG
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  83,7 KB
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2007-05-22 o 06:27
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując