Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-12-15, 10:32   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomocy!!!- makijaż studniówkowy

Hej Evo
Moim zdaniem zarowno ruda miedz jak i braz beda pasowaly do tego zestawu. Teraz modne sa takie ogniste zestawiania [img]icons/icon7.gif[/img]
Zastanow sie tylko w czym bedziesz sie sama lepiej czula. Jedno jest pewne. Miedz zawsze latwiej jest zmienic na braz. Natomiast jesli pomalujesz wloski na braz to potem bedzie wymagalo to bardzo wielu zabiegow, zeby je rozjasnic.

Makijaz, hmmm
Tak w ciemno trudno jest mi doradzc. W pierwszym odruchu wyobrazam sobie usta w kolorze gorsetu, jasna alabastrowa cere i jedynie delikatnie podkreslone oczy cieniami naturalnymi ( bez i braz) z dlugimi czarnymi rzesami ( jak najbardziej moga to byc kepki [img]icons/icon7.gif[/img] )

Ale nie wiem jakie masz usta, jaka masz cere, oczy. Bo moze trzeba sie skupic bardziej na oczach? Jedno jest pewne. Przy tak odwaznych kolorach - czerwien z miedzia, makijaz kolorystycznie powinien byc stonowany jesli chodzi o kolor cieni. Nie dodawaj mu wiecej barw. ( co nie oznacza, ze nie moze byc wyrazny )- powinien byc jedynie oszczedny w kolorach. Usta - mozesz szminka w kolorze gorsetu , tak jak wczesneij pisalam albo je zgas np.: chlodnym bezem ( taka krowka) a skup sie bardziej na oczach.

Pozdrawiam serdecznie i zycze cudownej zabawy [img]icons/icon10.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując