Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-09, 18:53   #2766
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Cześc jestem tu nowa i mam do Was dużo pytań Ja nie chcę przedłużyć a jedynie zagęścić moje włoski bo są bardzo cienkie kucyk jest grubości ok palca wskazyjącego(takiego chudego palca) a niedługo mój ślub i chcialabym coś zmienić.

Jakie metody polecacie do bardzo cienkich włosków wydaje mi sie że zgrzewy, ringi czy też raccon będzie zbyt widoczne i zastanawiam sie nad taśmą doszywaną do warkoczyka tak żeby zagęścić sam tył i ewentualnie przedłużyć o ok 3-4 cm. tak myślę ze wtedy ciężar włosów doczepianych rozłoży się na cały warkoczyk i jest to metoda nie inwazyjna dla włosa więc go nie zniszczy jak inne. bardzo się boję że mogłyby wypaść połamać się czy pourywać a wtedy zostałabym łysa O zagęszczeniu boków nie ma mowy wszystko żucałoby się w oczy.

Czy ktoś mial doczepiane tą metodą "doszywane do warkoczyka" ? jak długo trzymają się włosy na tą metodę, czytałamna stronie Pani Reni że ok 8 tygodni czy po tym czasie można od nowa zapleść ten warkoczyk i użyć tych samych włosów?

Czy włosy doczepiane w en sposób są widoczne czy można się dowolnie czesać i jeszcze jak zakańczny jest ten warkoczyk?

Podobno do przedłużania jest lepsza taśma, a do zagęszczania lepsze metody pasemkowe. Jeśli masz rzadkie włosy to rzeczywiście będzie większy problem, ale jeśli znajdziesz dobrą fryzjerkę to na pewno temu zaradzi. Na resztę pytań musi odpowiedzieć ktoś inny bo to nie moja działka
tually jest offline Zgłoś do moderatora