Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-30, 12:26   #1080
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monczere Pokaż wiadomość
Poczytuję sobie Was ostatnio dziewczyny, bo muszę nauczyć się sama robić sobie dobry kolor.

Skąd bierzecie numery poziomów kolorów? Bo wygooglowałam, ale wyszły mi palety kolorów firm, które produkują farby i w zasadzie każdy kolor jest inny. Chociaż faktycznie kolor, który najbardziej mi się podoba najczęściej zaczyna się cyfrą 8. Czy to znaczy, że to jest ten poziom?
Tak, dokładnie. Poza tym większość marek posługuje się tą numeracją: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
Niestety, zdarzają się wyjątki.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsLyte Pokaż wiadomość
Witam Was !!!

Skoro to ten temat o rozjaśnianiu, to ja dołączam

Otóż z natury jestem szatynka (ciemny brąz) i jak dla mnie żywo to już nie wygląda i chciałabym rozjaśnić o ton jaśniejszy a to to moje włosy :


Jaką farbką na początek i jaki kolor by przypasował?
Kochana, ciężko Ci doradzić, w jakim kolorze będzie Ci ładnie, jeśli nie pokazujesz twarzy. Btw, ciężko rozjaśnić włosy farbą, ale naturalne lekko się da. Niemniej, będziesz potrzebowała farby rozjaśniającej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując