Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-23, 17:07   #3827
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
może to co napiszę dla niektórych nie będzie odkryciem, ale ja miałam przerwę od Essence, więc czuję się odkrywcą niczym Krzysztof Kolumb

parę dni temu e_liska napisała o małej drogerii, w której znalazła rozświetlacz Crystalliced. ja, od paru miesięcy (z przerwami) nim zainteresowana, napisałam do niej PW z pytaniami co to za drogeria dostałam odpowiedź, że była to drogeria Aster.
jako że w Gdańsku jest też ich parę w sobotę napisałam do 3 z nich (Długie Ogrody, Zaspa, Żabianka) i dostałam naprawdę szybkie odpowiedzi, że owszem, w dwóch z nich (pierwszych) Essence jest, na Żabiance szafę jedną zmieniają, ale jeszcze nie wiadomo na co.
chciałam upewnić się, czy jest to prawda (a nie coś co mnie spotyka w Douglasach, kiedy pytam się czy mają Essence, a babki mnie prowadzą do lakierów Essie...). Więc dzisiaj rano pojechałam na Zaspę (drogeria jest 5 minut piechotą od SKM). I faktycznie, szafa jest (jedna)
Naprawdę widać, że nowa, całkiem dobrze zaopatrzona.. ale przede wszystkim... Crystalliced! Mam dla Was złą wiadomość: rozświetlaczy JUŻ nie ma. Niedobra ja.

Poza tym był rzeczy na które polowałam: m.in. eyelinery w żelu (nie to że jeden ostatni otwarty i na dodatek szary). Kupiłam brązowy i już przetestowałam i wstępnie jestem zadowolona. Widziałam też pędzleEssence: płaski do cieni (był ostatni) i jakieś fioletowe do pudru albo różu, wahałam się, ale stwierdziłam, że wolę kupić EcoTools.

Ogólnie zrobiłam dzisiaj małe zakupy w tej drogerii i poza Essence mają bogaty wybór produktów Bell, Joko, Eveline i innych, zazwyczaj trudno dostępnych.

Przy okazji poszłam do biblioteki (tuż obok, też polecam, żeby nie było, że tylko o kosmetykach), będę musiała zwrócić książki za jakiś czas, to sobie zobaczę, co nowego w tamtejszej szafie Essence

Drogerie Aster są w wielu miastach w Polsce, skoro w Gdańsku Essence jest w co najmniej w dwóch (do innych nie pisałam) to może w waszych też wprowadzili te szafy?

PS Kupiłam też gel looka, zaraz będę eksperymentować. Zobaczymy co mi wyjdzie

PS2 NIE JESTEM w żaden sposób związana z drogeriami Aster do niedawna średnio je lubiłam, ale dzisiaj mi się spodobało, bardzo bardzo : )
kurczę muszę tam kiedyś zajrzeć
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora