Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ---3 zagadki dla "dekupazysek" ;) ---
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-06, 21:54   #14
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: ---3 zagadki dla "dekupazysek" ;) ---

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
Dokladnie, mam to samo. Jak jednym pociagnieciem pedzla rowno pokryc farba? Jak juz mi sie udaje taki ladny fragment zrobic, to znow widac miejsce, gdzie kolejne machniecie pedzlem sie zaczyna i tak dalej... A podobno po tym dwuskladnikowym mozna mazac farba ile sie chce??
No tak, przy tym Classic można mazać ile się chce (ostatnio robiłam szkatułkę, to położyłam 3 warstwy wieszchniej farby i wyszło ok). Ale mi też nie zawsze to fajnie wychodzi. Raz ozdobiłam puszkę tym sposobem i wyszło ekstra, zupełnie jakby to było nadrukowane, a gdy chciałam nim (krakiem) potraktować butelkę, to mi takie wielkie spękania powychodziły, że farba zaczęła odstawać...To chyba zależy od podłoża (tzn. od materiału, np. mi na drewnie i metalu wychodzi lepiej a na szkle czy ceramice do dupy). No i zauważyłam dziwną prawidłowość, że lepiej mi wychodzi gdy wierzchnia farba jest ciemna a spodnia jasna niż odwrotnie, ale to chyba nie możliwe żeby to miało jakiś wpływ...?
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując