Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ---3 zagadki dla "dekupazysek" ;) ---
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-06, 22:08   #19
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: ---3 zagadki dla "dekupazysek" ;) ---

Cytat:
Napisane przez Beaux
No tak, przy tym Classic można mazać ile się chce (ostatnio robiłam szkatułkę, to położyłam 3 warstwy wieszchniej farby i wyszło ok). Ale mi też nie zawsze to fajnie wychodzi. Raz ozdobiłam puszkę tym sposobem i wyszło ekstra, zupełnie jakby to było nadrukowane, a gdy chciałam nim (krakiem) potraktować butelkę, to mi takie wielkie spękania powychodziły, że farba zaczęła odstawać...To chyba zależy od podłoża (tzn. od materiału, np. mi na drewnie i metalu wychodzi lepiej a na szkle czy ceramice do dupy). No i zauważyłam dziwną prawidłowość, że lepiej mi wychodzi gdy wierzchnia farba jest ciemna a spodnia jasna niż odwrotnie, ale to chyba nie możliwe żeby to miało jakiś wpływ...?
A uzywasz tego samego rodzaju farb? Czy bawisz sie z barwnikami? Jezeli chodzi o ten drugu przypadek, to jeden z moich barwnikow jest innej firmy niz pozostale i gdy jego uzywam w polaczeniu z innymi, to spekania sie rozlewaja (jest tlusty czy czy co???, niby jest tez do farb akrylowych).
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując