Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego dzieci nie mogą bić się w piaskownicy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-10, 18:54   #101
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Dlaczego dzieci nie mogą bić się w piaskownicy?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Wiesz, do piaskownicy do której na chodzę przychodzi też taka dziewczynka. Wnerwia mnie jak mało kto. Jak tylko wychodzi z domu krzyczy 'moje!!!! MOJE!!!'. Jej opiekunka ma w dupie co ona robi i jak tylko dziewczynka podchodzi do mojej córki i coś jej siłą zabiera albo ją popchnie albo uderzy to też mówię do niej podniesionym głosem. I jestem wtedy tak w.kur.w.iona, że nie w głowie mi żadne wypowiedziane ze stoickim spokojem 'a czy mogłabyś kochana przestać napieprzać laurę łopatką?' (albo zabierać łopatkę albo cokolwiek innego bo cokolwiek czego ona nie zrobi jest pełne agresji)
A czy tylko można albo podniesionym głosem albo "'a czy mogłabyś kochana przestać napieprzać laurę łopatką?"? Nie ma nic pośrodku, np. stanowczego tonu? Widać na tym przykładzie, jak agresja rodzi agresję, tylko tu na agresję dziecka agresją odpowiada dorosła osoba.
Do "naszej" piaskownicy przychodzi chłopiec, który jest strasznie "dziki", hałaśliwy i też taki wydawałoby się "ja tu rządzę", okazało się po jakimś czasie, że chłopiec ma niedosłuch i to zachowanie stąd się brało.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując