Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-27, 13:44   #1534
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej, pomożecie mi określić mój typ? Ja nie za bardzo się na tym znam, gdyby wypowiedziała się jakaś zorientowana osoba będę wdzięczna


1. Jak się opalasz - opalam się dość szybko, najpierw na czerwono, ale szybko brązowieje. Kolor opalenizny tu w Polsce raczej przytłumiony, taki trochę beżowy.

2. Kolor oczu - brązowe, ciemny jednolity czysty kolor. Oprawa oczu dość wyrazista.

3. Piegi - sezonowo latem, koloru zimnego brązu.

4. Cera - jasna, chłodna, chyba bardziej szarawa niż różowa. Zimą jestem szaro-blada. Nie rumienię się z reguły, ale jak już to coś pomiędzy różem a czerwienią.

5. Naturalny kolor włosów - przed farbowaniem to był ciemny mysi blond. Teraz odrost mam mocno ciemny mysi. Może to jakiś mega ciemny myszowaty blond.
Mają dużo ciepłego pigmentu, ciężko je rozjaśnić.

6. Kolor ust - umiarkowanie jasny, różowy. Na pewno nie jest ciepły.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w czerni, bieli, szarościach, granacie, jasnej trawiastej zieleni, chłodnym miętowym, może być błękit i czekoladowy brąz.

Odpada żółty, pomarańczowy, koralowy blisko twarzy, fiolety też niezbyt.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?

pasuje.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Tak. Mocna jasna zieleń i błękit są ok.
Żarówiaste raczej odpadają.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?

Chyba nie bardzo. Wyglądam w nich jakby sino.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

Z kolorami ciężko mi okreslić. Chyba mam i takie i takie.
Co do biżuterii z całą pewnością srebro.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo -

Wolę się w mniejszych wzorach i zestawieniach, które aż tak nie biją po oczach. Czerń i biel to ok, ale np. czerowny/zielony, niebiski/żółty to za dużo.
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-05-27 o 13:50
Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora