Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-31, 15:14   #1536
sis87
Raczkowanie
 
Avatar sis87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 107
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć, będę bardzo wdzięczna za pomoc

1. Jak się opalasz - dość wolno, zazwyczaj najpierw na czerwono, później brązowieje, ale nie jest to ładny, złoty kolor.


2. Kolor oczu - szare wpadające w niebieski - rzesy i brwi czarne.


3. Piegi - sporo, rdzawo-rudawe, wychodzą głównie latem, ale zimą też są, z tym, że mniej.


4. Cera - blada, bez wypieków, klasyczna mieszana. Myślę, że raczej chłodna, w każdym razie raczej bez przebarwień, ale z częstymi sinymi cieniami pod oczami. Lekko wpadająca w żółty.


5. Naturalny kolor włosów - szatynka jaśniejąca latem, ładny, intensywny odcień (nie "mysi").


6. Kolor ust - chyba róż, blady, szarawy?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czernie, brązy, granaty. Latem "ostrzejsze" kolory, ale sporadycznie.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czerń zdecydowanie lepiej, niż biel.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? W czystej czerwieni i niebieskim wyglądam fatalnie. Indygo, turkus - lepiej.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Z pewnością lepiej, niż w czystych.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Myślę, że jednak ciepłe.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Wydaje mi się, że jeżeli mam czarny dół (spodnie, spódnica) to na górze generalnie pasuje dużo więcej rzeczy. Odwrotnie z kolei - fatalnie.


Z góry dzięki!

Edytowane przez sis87
Czas edycji: 2014-05-31 o 15:26
sis87 jest offline Zgłoś do moderatora