Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 23:39   #1546
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Nie da się określić typu na podstawie zdjęcia. Można zgadywać, ale wtedy potrzeba kilku zdjęć, naprawdę dobrze oddających kolory. Najlepsze są zdjęcia w świetle dziennym. Polecam najpewniejszy sposób:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html[COLOR=Silver]

.
Znam tę stronę od dawna, ale po pierwsze nie mam ubrań w tylu kolorach, żeby sprawdzić w czym mi do twarzy, po drugie mam problem z oceną kolorów i mojej dominującej cechy. Nie mam pojęcie czy jestem wyraźna, czy nie, czy ciepła, czy ciemna. Gdybym potrafiła to ocenić sama, to przecież bez problemu określiłabym swój typ kolorystyczny. O cechach danego typu jest wiele informacji w internecie.

Zdjęcie zamieściłam, żeby zapoznać się z opinią innych osób, które mają lepsze wyczucie kolorów ode mnie. Wiem, że nagminne jest ocenianie typu urody aktorek na podstawie zdjęć właśnie. I rozumiem też, że nie jest to idealna metoda, bo gwiazdy mają makijaż , a kolory na zdjęciach zależą od światła i innych parametrów. Dlatego celowo wybrałam swoje zdjęcie, które dobrze odwzorowuje kolory mojej twarzy. Mam pełno zdjęć na których wyglądam bardzo chłodno, jak typowe lato, ale zdaję sobie sprawę, że aż tak chłodna nie jestem.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora