Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki perfum - inne spojrzenie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-03, 14:45   #9
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Podróbki perfum - inne spojrzenie :)

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
u jakiegos typka na stoisku - ceny ..za 100ml 50zl !!!!!!!! a zapach identyczny !!!
Truskaffko, nie zgadzam się z Tobą. Nigdy żadna podróbk anie będzie pachniała jak oryginał.
Oryginalne perfumy rozkwitają na skórze, zapach się zmienia, ukazuje kolejne fazy, natomiast podróbka pachnie cały czas tak samo i jest zdecydowanie mniej trwała, przeważnie ulatnia się po niecałej godzinie...

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
podrobka-podrobce- nierowna
Być może, jednak to nie zmienia faktu, że to i tak podróbka i w tym momencie koło się zamyka.

Brzydzę się podróbkami, pomijam fakt żerowania na pomysłach wielkich perfumiarzy, pomijam składniki niewiadomego pochodzenia, powiem tylko, że wolałabym kupić zwykły dezodorant Nivea, albo perfumy Oriflame czy Avon, ewentualnie małe pojemności na aukcjach internetowych, ale nigdy nie zainwestowałabym w podróby !
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy kupują takie tandetny...

Swoją drogą, kiedyś byliśmy z TŻ na zakupach, mieliśmy dużo czasu do autobusu i podeszliśmy do stanowiska, przy którym stała Pani zajmująca się rozlewaniem "alternatywnych odpowiedników".
Z czystej ciekawości powąchaliśmy kilka propozycji, to nawet mój ukochany (który nie zna sie za bardzo na perfumach i nie rozróżnia zapachów w takim stopniu jak ja) wyśmiał wszystkie po kolei !
Euphoria była tak strasznie zniekształcona, że robiło się niesmacznie, Organza Indecence (mój Signature Scent) to była totalna porażka, podobieństwa absolutnie żadnego, zapach nie tylko inny, ale tez zwyczajnie nieładny, Black Cashmere, szkoda słów...
Ale przynajmniej się pośmialiśmy

Nikt mnie nigdy nie przekona do podróbek czy rozlewni


I nie pisz proszę:

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
ja wachalam cale mnostwo zapachow Chanela
Chanel była kobietą...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora