Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki perfum - inne spojrzenie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-03, 23:05   #18
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Podróbki perfum - inne spojrzenie :)

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
[

Chanel była kobietą...


Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
hm... moze jeszcze zalezy kto taka podrobke robil..niektorzy sie tak wprawili ze sie nie da pozac ze to cos innego (nawet flakony inne) podrobka-podrobce- nierowna ja wachalam cale mnostwo zapachow Chanela u jakiegos typka na stoisku - ceny ..za 100ml 50zl !!!!!!!! a zapach identyczny !!! "z tira tez nie spadly"
Miałam możłiwość porównania na nadgarstkach moje oryginalne Allure Chanel z podróbka za 80 zł z targu. Zapach nie był identyczny chociaz bardzo podobny, tyle ża pachniał 20 minut. Oryginał utrzymuje się kilka godzin.

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
A jak poznac podróbke drogiego zapachu jesli jest w identycznym opakowaniu a nie mozna powachac? np kupujac na allegro? i czy mozna wogóle jakos rozpoznac taka podróbke jesli sie nie zna zapachu ???lub jesli jest zafoliowany??? tzn sa jakies szczególy opakowania których nie podrabiaja, lub nie moga podrobic???
Nie podrabia się zapachów mało popularnych. Jezelibędziesz chciała kupic na allegro jakiś zapach , to mamy tutaj watek :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159723

Tam możesz zapytac o aukcje lub sprzedawcę u ktorego masz zamiar kupić zapach.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dla mnie to nie jest zbedny luksus,tylko luksus na ktory nie jest mnie stac,zbierac juz chyba pol roku na perfumy i zawsze sa ieksze wydatki,wazniejsze,chocby rachunki czy antybiotyki dla kota...a moja mama ma 50 lat,mardzy o prawdziwych perfumach,ale niestety z pielegniarskiej pensji ciezko nawet te 20-30zl...
Prawdziwe perfumy czyli ekstrakty kosztuja od kilkuset złotych do kilku tycięcy
Ale jezeli masz na myśłi oryginalne wody perfumowane czy toaletowe
to są zupełnie dobre zapachy firmy Yves Rocher w promocjach poniżej 100 zł , np. Yria, czy niebieskie lub rózowe Ode.
Na allegro mozna kupić 30 militrowe flakoniki zapachów znanych firm w cenie od 80 - 120 zł. , są to oryginały.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora