Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-08, 22:59   #1685
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Na razie tydzień. Walczę z tym bo ja nienawidzę wszelkich kremów;/ Nie używam. Nawet podkładu nie używam bo mam ładną cerę - a szybko łapie słońce więc jest lekko rumiana.
Zawsze obcinałam te skórki (oczywiscie czasami bez krwii sie nie obylo) - moglam to robic nawet 2x w tygodniu. A teraz jakos tak ciezko sie odzwyczaic. Chociaz na pewno sa mniej widoczne niz jak nie stosowalam kremu..
ten krem po jakimś czasie jeszcze bardziej wysuszy ci skórki. Nivea ma szajsowy skład. w ogóle kremy lubią wysuszać. najlepiej nawilżać olejami. jojoba jest super. i olej avocado. oczywiście NIERAFINOWANE i czyste w 100%. i skórek się nie wycina (bo przez to narastają szybciej i są grubsze, twardsze i można sobie macierz paznokcia uszkodzić i mieć potem pofalowaną płytkę). najlepiej odsuwać je ale nie na sucho tylko np. po kąpieli gdy są wilgotne i rozmiękczone brzegiem ręcznika lub drewnianym patyczkiem przeznaczonym do tego. możesz także moczyć dłonie w podgrzanej oliwie z oliwek z kroplami cytryny z 15-20 minut i po tym odsunąć (a takie moczenie 1-2 razy w tygodniu też wpływa na wzmocnienie paznokci i ich rozjaśnienie).
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując