Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-17, 20:31   #649
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Według firmy nie w kompetencjach blogera leży ocenianie, czy ta cena jest odpowiednia czy nie, a moje zachowanie zostało ocenione jako atak i hejt. A ja powiem więcej - cieszę się, że tak właśnie się stało. Nie zamierzam promować tak chamskiego zachowania.

Również nie podoba mi się brak informacji, to był mój główny powód niezadowolenia - czemu więc otwarcie nie mogę o tym napisać? ale podobno umieszczanie takich informacji o podwyżce służy tylko nabijaniu sobie sprzedaży. Nie wiem kto tam pracuje, naprawdę, łapię się za głowę i myślę.. co w tym złego? Nie poczułabym się zbulwersowana gdyby ktoś mnie w jakiś sposób poinformował. Według mnie właśnie takie zachowanie jest w porządku, ale jak traktuje się ludzi jak polaczków cebulaczków to takie poematy wychodzą podczas wymieniania się prywatnymi wiadomościami. I nie oceniam tej sytuacji tylko z perspektywy blogera, ale i klienta (pędzel kupiłam również i za swoje pieniądze, a ten otrzymany w ramach współpracy można powiedzieć, że zarobiłam na niego znacznie więcej poświęcając swój cenny czas na napisania wpisu i zrobienie zdjęć) i bardzo żałuję. Żałuję, ze takie buractwo kwitnie na dobre. Chociaż zawistna nie jestem, to żeby im to wszystko czkawką się nie odbiło. Interesowała mnie ta nowa formuła i sprawdzała się całkiem fajnie w formie próbki.. ale nie, to mój ostatni kontakt z Pixie.
Chętnie przeczytam twoja opinie, gdzie mogę ją znaleźć? Bo aż mnie korci, szczególnie kiedy widzę jeszcze wiadomość poniżej że "obrzydliwie klamiesz" :-D

Ej serio, nikt tu nic nie hejtuje. Wyrażamy opinie. Kulturalnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując