Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 08:47   #327
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla mnie to skandal zeby taka marka stosowala takie kontrolowane olewactwo..
ja zaryzykowalam z drugim zamowieniem i bylo perfekcyjnie.. ale nie wiem czy sie znowu zdecyduje, przyznaje ze wtedy skusily mnie gratisy
Uważam dokładnie tak samo. Nie jest to jakaś pomniejsza firemka (choć i tu fajnie by było mieć dobrą obsługę), tylko gigant kosmetyczny, a potrafią zwyczajnie olewać klientów. Myślałam (miałam nadzieję), że mój przypadek był jednostkowy, że tak się zdarzyło dlatego, że jeden z zamówionych przeze mnie produktów był wycofywany, etc. Ale po Waszych wpisach widzę, że to się zdarza zdecydowanie za często. Nie kumam, jak można robić coś takiego - olewać, nawet nie odpisać na maila, kompletnie nie ogarniać tematu I czasem kusi mnie, żeby zamówić coś od nich, bo w wymienionych przeze mnie sklepach nie wszystkie produkty są dostępne, ale zwyczajnie dla zasady tego nie zrobię. Nie chcę przechodzić przez takie nerwy po raz drugi. A wkurza mnie niemożebnie, gdy obsługa klienta danej firmy totalnie mnie olewa. A szkoda, bo same produkty marki baaaardzo lubię, za to z obsługą klienta mam jak najgorsze doświadczenia.
vine jest offline Zgłoś do moderatora