Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-12, 17:51   #2954
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Szczepimy sie na tezec i wzw a, tych lekow antymalarycznych brac nie bedziemy, bo rozwalaja watrobe mysle, ze nie bedzie tak zle z komarami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


Nizej pod rownikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który hotel? Byłam w Mombasie i na safari - fajnie było, safari niezapomniane wrażenia, przy hotelu w Mombasie (a właściwie obok miasta) bardzo ładna plaża choć z uciążliwymi tubylcami namawiającymi na wycieczki. Ogólnie tam jest straszna bieda i niebezpiecznie - lepiej bez zaprzyjaźninego tubylca nie wychodzić z hotelu na ulicy każdy ma pistolet i nóż w kieszeni i nic do stracenia Jednak mi tych ludzi było szkoda, więc wynosiłam tym na plaży jedzenie i ubrania. Wszyscy tam się bardzo cieszą z wszelkich giftów. Można też zamieniać rzeczy na ich miejscowe towary typu jakaś rzeźba, ręcznie robione klapki Generalnie polecam wyjazd, tylko trzeba być ostrożnym.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora