Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-14, 14:08   #4139
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

cześć Blondiny parę dni nie było a tu kilkadziesiąt stron do nadrobienia
no nic będziem czytać
przyznam Wam się do czegoś... właśnie (po 16 dniach) pofarbowałam znowu włosy, wkurzał mnie już odrost no i nie wytrzymałam do przyszłego weekendu a żeby było ciekawiej to najpierw położyłam c10 z wodą podwyższoną do 10,5% na górę i przód głowy na odrosty, potem c12 na 12% na odrosty z tyłu głowy, a jak od zakończenia tej operacji minęło 45 minut to położyłam c10 na wodzie 9% na długości włosów z przodu i na górze głowy, a resztkę mieszanki c12 zmieszaną z dodatkiem wody 12% i kranówki na długości włosów z tyłu głowy... i to trzymałam hmm z 10 minut... kombinacja alpejska, mówię Wam
teraz włoski schną, a ja idę się wygrzać pod prysznicem, bo się przeziębiłam i zamiast korzystać z tego pięknego dnia to mam 37 stopni boli mnie gardło, łamie mnie w kościach, zimno mi i czuję się jak kapeć
także jak się wygrzeję i właduję w jakiś ciepły dresik, to wrócę Was nadrabiać, a potem wkleję włoski jak będą suche (pewnie je podsuszę suszarką, bo jednak w mokrych to przy przeziębieniu trochę mi zimno)
no nic w każdym bądź razie melduję się i buziaki
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora