Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 13:23   #16
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Moja odzywka tez jest żadna i mało wydajna ! A zamówiłam ja w bardzo dobrym salonie kosmatologii !! Nie polecam !! Daje dziennie 5 pompek i nie starcza mi to na cała głowę ! Odzywka za 500 zł starcza na 2 tygodnie a nie miesiące

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Napisałam bardzo długiego posta i sie skasowal !! :/ więc napisze w skrócie !! Żałuje, ze kupiłam ta odżywke !! To jest odzywka do stosowania MIEJSCOWEGO, co zreszta pisze na stronie Revitalash, więc sie nie dziwie, ze mężczyźni maja ja na dłużej !! Ja chciałam ja stosować na całej powierzchni głowy i daje codziennie 5 pompek co i tak jest bardzo mało i nie wystarcza na cała głowę ! Używam ja od 1 marca i zostala mi nie cała 1/3 opakowania ! Dziewczyny to jest tylko 46 ml więc na chlopski rozum jak ona ma starczyć na 2,5 czy 3 miesiące ??!! To jest nie możliwe !! Dla mnie są to pieniądze wyrzucone w błoto bo jedne opakowanie nic mi nie da,a za 500 zł mogłabym mieć dwie fajne sukienki a nie mam nic !! :/ jeszcze raz powtórzę jeśli was stać na 6 opakowań to kupujcie bo naprawdę działa ! Ta pianka po wycisnieciu nie rośnie jak pianka do golenia !! Tak sie właśnie łudzilam zanim ja kupiłam !! Haha Mam włosy do ramion i cieżko ja rozsmarowac !! To jest różnica jeśli ktoś ma krótkie włosy albo ich brak bo wtedy jest łatwiej produkt rozprowadzic na całej głowie !! Zrobicie jak będziecie chciały, jak ja bylam na nią napalona to i tak ja kupiłam !! a teraz mam za swoje hehe Aha używam tez Revitalash "odzywka do rzęs" od miesiąca i widać juz efekty !! Mam o wiele dłuższe rzęsy !! :d więc odżywke do rzęs polecam !! A do włosów NIE !! jak macie jakieś pytania to odpowiem :d nie chce żeby ktoś sie tak niefajnie zdziwil jak ja !! Haha
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując