Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-08, 18:15   #362
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66169786]miałem gdzieś takie całkiem. poszukam. u mnie to jest to zw na samym środku nie ma nic :/

no na forum nie wręcz fajnie się pisze czsami ale na żywo mam obawy ze ja cos powiem i bedzie jak na necie ' spierdalaj pasztet' albo Że nic nie powiedzą żadnej reakcji. boje się tego głupiego odrzucenia

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Daj spokój - teksty tego typu świadczą tylko o dziewczynie, która to mówi, nie o Tobie. Sorry, ale ja nie chciałabym mieć nic wspólnego z osobą, która do kogokolwiek zwraca się w ten sposób.
Więc tak, czy tak wyjdziesz na plus. Albo przekonasz się, że dziewczyna nie była wiele warta, albo poznasz miłą dziewczynę, z którą fajnie będzie Ci się rozmawiało Nie próbując - odbierasz sobie szansę na drugą opcję. Zawsze osiągniecie celu wiąże się z ryzykiem, wybór należy do Ciebie.
Nie bój się odrzucenia - nie da się tak, żeby każdy Cię lubił. Nawet jak nie za pierwszym, czy drugim razem, to w końcu znajdziesz taką, z którą będziecie nadawać na tych samych falach. To tylko kwestia trafienia na odpowiednią osobę
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora