Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 18:47   #3740
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Polecam się

Obiecany przepis na pierniczki w załączniku. Warto dodać trochę kakao dla lepszego koloru. Ja wałkuję nie na 1 cm tylko 0.5 i piekę 11 min (15 min. tylko duże sztuki). Karmel zwykle wychodzi średnio (najprawdopodobniej przez tłuszcz), ale na produkt końcowy to nie wpływa.
Ukradnę i skorzystam Dzięks

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


ja jeszcze nie mam żadnej 8 i mam nadzieje że nie wyjdą, ale szansa jest jeszcze ;/
U mnie 3 wyrosły niepostrzeżenie. Gdybym ich nie poczuła, gdy już były duże, to bym pewnie nie wiedziała, ze rosną Ale czwarta... myślałam, że ja wydłubię widelcem, byle tylko przestało boleć. Prawie trzy tygodnie bólu i przymusowej diety, bo szczękościsku dostałam

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
strzeliłam sobie dzisiaj makijaż "pod paznokcie", ale jakoś mi nie chciał dać się sfotografować. Ja nie wiem jak Wy robicie sobie same takie ładne zdjęcia oka
Ale masz śliczny kolor oczu I jaka ładna kreska
Zawsze chciałam mieć taki kształt brwi

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hejooo
Złamałam pazura przywaliłam i odpadł, wyszedł idealny kwadrat musiałam skrócić wszystkie i mam pipki teraz
Co do przechowywania lakierów...wczoraj oglądałam Helmera i chcę będzie mój na pewno
Prezio przytuli i pogłaszcze

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

tak, szefuńcio z Ciebie
Co najwyżej zastępca



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja zakupu dokonam również w 2013..
Mam dosyć wyciągania ciągle 3 kartonów z szafy.
Też mam trzy kartony, stoją jeden na drugim i dostaję powoli szału, gdy czegoś szukam

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3805722 4]Czeeeść... <ziewa przeokropnie>

Pamięta mnie ktoś jeszcze? Czuję się jakby mnie tu miesiąc nie było a to tylko dwa dni [/QUOTE]

Szczerze? To nie bardzo






Zapomniałam, na której stronie skończyłam hahaha
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora