Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 07:42   #37
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Po ciazy-pierwsze pigułki yaz/a pomylenie okresu z uplawami-zabezpieczenie???co

Cytat:
Napisane przez blondie78 Pokaż wiadomość
mam problem!!!!
w marcu maiałam cesarskie ciecie po połogu dostalam okres ktory trwał tydzien -po okresie poszlam na kontrole i moj ginekolog przepisal mi tabletki yaz.
Wiadomo ze 1sze opakowanie sie zawsze bierze w pierwszym dniu miesiaczki.
Okresu po miesiacu nie dostalam -ale po 6 tygodniach dostalam tak jak zawsze przy poczatku okresu skrzepy ,brunatne uplawy -i bylam świecie przekonana ze to miesiaczka i wieczorem wzielam pigulke-nastepnego dnia krwawienie zniknelo.
Pigulki zazywam do dzis wczoraj zazyłam 17 tabletke i dzis pojawil sie okres ten prawdziwy.
Mam pytanie do specjalisty i bardzo prosze o odpowiedz !!!
Czy mam przerwac branie pigulek z tego opakowania a rozpoczac z nowego-tak jak mialam zazyc od poczatku??
Czy mam skonczyc do konca branie tego opakowania i brac po nim nastepne??
Problem jest powazny poniewaz przez ponad rok nie moge zajsc w ciaze -a zawsze mialam nieregularne miesiaczki i tabletki mi go regulowaly.nie moge pojsc do mojego prywatnego lekarza poniewaz przez zapisy i duza liczbe pacjentow -trzeba sie z nim umawiac tydzien przed wizyta.
Prosze o odpowiedz specjalisty co mam robic ?
Jak to możliwe?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnaś najpierw przeczytać ulotkę, potem brac to opakowanie do końca i do końca tego opakowania stosować dodatkowe zabezpieczenie - no ja bym tak zrobiła, potem normalnie po 7 dniowej przerwie kolejne i bez dodatkowego zabezpieczenia


ja bym już nie przerywa bo wiecej namieszasz niz dobrego zrobisz
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora