Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O co mu chodzi ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 15:28   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Czuje się z tym dziwnie.Mam chłopaka,ale tak jakbym go nie miała.Ostatni raz widzieliśmy się 11 dni temu choć mieszkamy niedaleko siebie w jednej miejscowości...
Na początku było inaczej.Po dwóch tygodniach napisał mi,że mnie kocha Gdy wchodził na gg,a mnie nie było to pisał sms czy wejdę,pisał mi słodkie smsy na dobranoc.A teraz?Jakbym go nie obchodziła,jakby wogóle ze mna nie był...Nie pisaliśmy już dwa dni na gg,(ani nie widzieliśmy się oczywiście )a on nawet nie raczył napisać sms NIC kompletnie nic.Nawet nie zostawił żadnej wiadomości na gg.Smuci mnie to,a jednocześnie denerwuje.Wczoraj o mało się nie popłakałam przez to.Wiele razy chciałam z tym skończyć,bo stwierdziłam,że jeśli tak to ma wyglądać to to jest bez sensu Napisałam mu to,a on praktycznie się tym nie przejął...


Dziewczyny napiszcie jak według was to wygląda? Czy to wszystko ma jakikolwiek sens ? Nie chciałabym go stracić,bo mi na nim zależy... Pomocy...
1) Pisanie po 2 tygodniach o miłości to dowód niedojrzałości i chyba nie rozumienia co to jest miłość i z czym się wiąże.
2) 11 dni bez odzywania się? Widać nie ma ochoty na kontakt z Tobą.
3) Sama napisz z prośbą o jasne i konkretne wyjaśnienie sytuacji i przyjmij każdą jego odpowiedź. Jeśli napisze, że nie interesuje go już chodzenie z Tobą - trudno, w tym wieku tak bywa. Jeśli ktoś "zakochuje się" w 2 tygodnie, to niestety odkochać się potrafi nawet w dzień, czy dwa.
4) Znajdź sobie jakieś inne, ciekawe zajęcie i staraj się o tym nie myśleć. Popłacz sobie jeśli musisz. Dzięki temu szybciej Ci przejdzie. Rób cokolwiek innego: zacznij robić ozdoby świąteczne, ostrzyż psa sąsiada, napisz poemat heroikomiczny, albo naucz się układu tanecznego z teledysku Nelly Furtado...
5) Jak ludziom zależy, to znajdą miejsce na spotkanie się - można nawet iść razem na sanki, czy porzucać się śnieżkami. Robienie sztucznych problemów z brakiem miejsca na spotkanie to - niestety - świadectwo tego, że chęci brak.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując