Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-12, 15:33   #877
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Myślę, że kto chodził na siłownię to dalej będzie chodził. Chodzi o sprzęt. Oczywiście można mieć sprzęt w pokoju, ale według mnie jak się ma większe mieszkanie. Jak się ma np 2 pokoje jak u nas lub 3 pokoje, a wiele takich rodzin jest, a są jeszcze dzieci, to miejsca na sprzęt może nie być.
Uwierz mi, że to tylko groźnie brzmi - sprzęt w domu. Nie ma się czego bać. A jak pisałem, Polacy rzucili się do zakupów online także własnie sztang i hantli.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ja do kawiarni czasem lubię pójść, do pubu trochę mniej, bo nie lubię za bardzo piwa i tej głośnej atmosfery w pubach. Mogę czasem w pizzeri przy pizzy napić się drinka. Poza tym nie przepadam.
Jestem za tym, żeby wszelkie drink bary itp. dostały po dupie jak najmocniej, bo to generalnie szemrane środowisko i wylęganie zła. Siłownie - nie wiem czy lepsze.

Edytowane przez Quarantine
Czas edycji: 2020-04-12 o 15:34
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując