Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koszmar na wuefie :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 20:14   #15
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Koszmar na wuefie :/

Hmm.. u mnie nieraz wf konczył się płaczemMimo że zawsze byłam szczupła to byłam totalnym antytalenciem jeśli chodzi o akrobatykę (tak to się chyba nazywa) i gry zespołowe. Nigdy nie stanęłam na rękach, głowie, nie przeskoczyłam kozła, skrzyni, nie zrobiłam wymyku/odmyku, przerzutu, nie zawisnęłam na linie. Nic. Do tego kiepsko biegałam na krótki dystans. WF to była dla mnię męka, a sala gimnastyczna miejscem tortur. I cóż.. uważam, ze to wszystko jest niepotrzebne. Nie każdy ma predyspozycje do wykonywania ćwiczeń, u mnie jeszcze oprócz antytalencia dochodził jeszcze wielki strach. Myślę, że ćwiczenia nie powinny być oceniane. Nauczyciele powinni bardziej zachęcać do aktywności niż zniechęcać przez takie ćwiczenia, choć oczywiście wiadomo, ze są osoby które je lubią. Ja nie i jakbym teraz po 6 latach od skończenia szkoły miała wrócić na wf to byłaby tragedia mimo, że systematycznie uprawiam sport.
Jedyne co mogę Ci radzić, to po prostu odmówić zrobienia ćwiczenia. Ja tak robiłam, dostawałam pałki, ale wolałam je niż stres
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując