Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 13:11   #3301
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Przekonam sie i na pewno napiszę czy było warto

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



A skąd wiesz czy zabieg byl w kwasnym czy zasadowym srodowisku? To przeciez srodowisko nadają rozne specyfiki, przeciez fryzjerki na pewno o tym wiedzą i zawaszaja.
Poza tym mialam to nakladane na same konce, jakies 5 cm wiec raczej przylizu na głowie nie bede miala, na pewno nie na czubku
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bluza wymiata moj tz by powiedzial ze chyba juz na glowe upadlam jak bym taka zalozyla
falki mega ale jakiejs drastycznej zmiany nie ma po dyfuzorze mozliwe ze wlosy masz ciezkie

a czy to nie podobne do encanto caly proces ? tez sie prostuje ,czy na krecone by to przeszlo bez zmiany ich kreconej struktury?
ogolnie efekt ladny teraz chyba nie mozesz uzywac kosmetykow z sola zeby keratyna dluzej siedziala we wlosie
moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora