Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 13:19   #3303
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...
Nie wiem czy mi zakwaszała, nie dopytywalam o kazdy etap. Mysle ze zrobila tak jak trzeba a czym okaze sie to zbędne czy bedzie fajne zobaczymy. Wlosy mi moze nie wypadna od tego
Napisze Ci za miesiac jesli jestes zainteresowana jako fryzjerka jak taki zabieg wygląda w perspektywie czasu, czy preparat się wypłukuje, w jakim stanie sa włosy itd.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora