Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 16:55   #3322
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwale sie jak tylko podzialam. na razie trzasnelam pazury- poprzednie troche reanimowalam i uzupelnilam bo mialam wielka niemoc robic od nowa
zaraz ide podciac grzywe i myc wlosy a potem suszara
ja zrobiłam w niedziele,ale jakoś krzywo mi wyszły bede za tydzień poprawiać, dam fotke ale chyba jutro

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wygląda to tak jak na zdjęciach.
Poza tym obcięłam trochę i farbowałam odrosty.
Cała procedura wbudowania tej keratyny nie jest długa, zajmuje to niecałą godzinę.
jakie proste!!!!!!!! powiedz mi wszystko czy wiesz jakim preparatem to robili? jakie odczucia??

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i hit moja bluza

Załącznik 4400529
świetna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra pokazuje moje falki dyfuzorowe.
nie do konca umiem sie nim jeszcze poslugiwac, nie dosuszylam nawet do konca bo tak sobie nim leb obilam ze oj nie wyczuwam odleglosci jak powoli przysuwam go do skory i bach! w leb sie uderzalam bolesnie ale widocznie musze nabrac wyczucia odleglosci z czasem
a i nie smiac sie z mojej bluzy domowej- co do pindoli
no lepiej sie kręcą po tym dyfuzoze ja pamietam ze też kiedys tym robiłam to non stop waliłam w łeb,makabra

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam dach w simsach!
chyba wyrósł przez noc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


ale to do ciałka
mi chodziło o te do twarzy
znów nie doczytałam,ale jeszcze tego peelingu enzymatycznego co polecałaś nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zwała
LADY BIERZE PROLADY
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora