Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-29, 16:33   #1583
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No coż, po prostu źle trafiłam i tyle. Najgorsze jest to, że zakochuję się bardzo rzadko (raz na kilka lat) i nawet nieszczęśliwe uczucie trzyma mnie latami. Taka już jestem, co zrobię
Ale kupiłam właśnie mega wytrzymałe worki na śmieci i dziś pół nocy będę sprzątać mieszkanie. Powywalam rzeczy, które nie są mi potrzebne. Zacznę sprzątanie od szaf i półek, skończę na sprzątaniu życia i głowy.
Tutaj to nawet szanele nie pomogą.
Nie smuć się szkoda życia. spróbuj znaleźć jakieś pozytywne strony tej sytuacji choc to trudne
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dziewczyny, żyję! Sukces!
Wybaczcie, że mnie tak długo nie było, kajam się i proszę o wybaczenie
Co straciłam, to nawet nie pytam, bo i tak nie zdołam nadrobić.
Praca i znajomi mnie pochłaniają, ale cieszy mnie to, bo przez ostatni rok żyłam w strasznej stagnacji i praktycznie nic nie robiłam z życiem, więc cieszę się, że teraz nie mam czasu na nicnierobienie Aczkolwiek Was mi brakło, bo nawet podczytywać nie miałam czasu Ale dziś i jutro mam wolne, i póki co żadnych planów, to może choć coś nadrobię
Nate długo Cię nie było super, że się spełniasz fajnie, że tu wpadłaś
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry strasznie mi ostatnio nie po drodze z wizażem, czego wielce żałuję
Dzisiaj mnie S. mile zaskoczyła więc dzielę się dobrymi nowinkami

Dostałam złotko do ręki, a z nim kremik Eisenberga Dokładnie miesiąc czekania na kartę, nie jest źle

Przy okazji moje zakupy sephorowe ze zniżką.

Microsmooth puderk 05 - świetny, to już mój 2 Śmiało może konkurować z MACowym MSF ( też mam ).
Microsmooth trio 01 - ciepły bronzer do opalania, nie konturowania; ciepły róż - bardzo ładny, satynowy; szampański rozświetlacz, lekko różowy, daje ładną i nienachalna taflę - ogólnie jestem z tego trio bardzo zadowolona, tanie i o szerokim zastosowaniu (dzisiaj mam na powiekach), myślę że na lato idealne
Pędzel 44 to mój pierwszy duofibre, nie mam więc porównania, ale do podkładu mi nie spasował (za duży), natomiast do różu, zwłaszcza moco napigmentowanego lub błyszczącego super, bardzo dobrze rozciera i rozprowadza bez plam na twarzy
Pędzel 53 to taki gadżecik - i do podkładu fajny i do konturowania, i starsznie słodko wygląda
Podkład nawilżający 10 (najjaśniejszy) - kolorek neutralny, ale nie różowy; mi nie spasował, mam mieszana skórę a on zamiast nawilżać i być niewidocznym - podkreśla skórki których nie mam i jest zbyt widoczny.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Jestem! Udało się!
Wszystkim, które trzymały kciuki, strasznie dziękuję Było ciężko, ale poszło dobrze Jeszcze w czwartek mam przeprawę, a potem trochę odzipnę.
No i gratulacje dla pannawiosna
Okazało się, że to mnie dzisiaj też przyszła paczuszka z Sephory, tylko do rodziców. Muszę wieczorem podjechać, ale spodziewam się, że to gold Mam nadzieję, że też ten kremik...
Tak więc dzięki temu i dzięki Amyz staram się dzisiaj patrzeć bardziej optymistycznie na świat

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo taki wypad, to byłoby coś
Jak pochowasz muglery to lecę!

Rano przyleciała do mnie wczorajsza Orientana, tempo mają pierwsza klasa Kicnę do paczkomatu popołudniu.
W tym tygodniu zamówiłam też książki i lampkę, ani widu, ani słychu o książkach, natomiast lampa jedzie kurierem K-EX moje pierwsze doświadczenie z nimi
K-EX u mnie najgorszy kurier, telefonów na infolinii nie odbierają a za połączenie i oczekiwanie na konsultanta bulisz kasę, nie możesz się skontaktowac z kurierem, bo ma wyłączony telefon, czekasz cały dzień choć powinien być od 9.00 do 17.00 to jest sobie o np. 19.30, może u Ciebie będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
No ba. Ten słoiczek z kropką to 2 ml kremu z próbki saszetki.

Taże nic nie trzeba mówić. Gdzie te 5 ml..







Tragedia
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało
Spore
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora