Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-14, 08:31   #55
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Dzięki laski za wszystkie komplementy! i za dobre rady.

Czytalam torche w necie i chyba sprobuje kupic buty na jakims lekkim koturnie chociaz zawsze mi sie nie podobaly, i sprobuje w nich chodzic bo latwiejsze to niz obcasy. Obcasow nie kupuje bo wole chodzic na plaskim z garcja niz na obcasie jak paralityk. Moze to cos zmieni
Sprobuje tez znalesc spodnie z karczkiem
I jakie korale. U mnie w miescie ciezko cos kupic ale z drugiej strony jak wejde w szczecinie to h&m czy terranowy to nadziwic sie nie moge ze te szaty ktos kupuje hehe nie moge sie przekonac do ich matrialów wiec poszukam czegos w bezfirmowkach lub Orsay' u

Zlosci mnie ze TŻ tak powiedzial (ale lepsza prawa niz sciema) ale ma troche racji, nie jestem zaniedbana tylko zle ubrana, zamiast tuszowac wady, podkreslam je.
Prostownice w domu mam, uzywam Zawsze mam czyste wloski nie wygladajace jak miotla, delikatny makijaz, schuldne pazkoncie wiec nie mozna powiedziec ze wygladam na zaniedbana, musze tylko zmienic sposob ubierania.
Przed ciaza wazylam 50kg byla szczupla i prawie we wszystkim wygladalam ok, teraz tez nie waze duzo bo 56/57 kg ale mam calkiem inna figure i dlatego pojawil sie problem.

I nie chce zmieniac sie dla TŻ i po to by mu cos udowodnic, chce sie zmienic sama dla siebie
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując