Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Debiut kolejny - Tropiki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-24, 00:57   #1
yamayeczka
Przyczajenie
 
Avatar yamayeczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8

Debiut kolejny - Tropiki :)


Witam
Nie będę opowiadać Wam o tym jak długo już przeglądam Wasze makijaże, ale chciałabym przyznać, że jestem wieloma z nich po prostu oczarowana i cieszę się, że jest to forum, bo dzięki Wam zrozumiałam jak wiele się muszę i chcę nauczyć
Szukałam też miejsca, w którym mogłabym zaprezentować efekty swojej dotychczasowej pracy (zupełnie amatorskiej) i tak uznałam, że pora zadebiutować. Na dzień dobry wybrałam jeden z żywszych moich makijaży - nazwałam go "Tropiki", bo jego kolory kojarzą mi się z jakąś egzotyczną wyspą. Chętnie poczytam komentarze i się czegoś nauczę, więc śmiało, ja się nie obrażam Piszcie co mam do poprawy (brwi na makro wyszły takie nie bardzo, ale zostały wyregulowane po zmyciu buzi)
Lista kosmetyków:
Oczy:
- wszystkie użyte cienie to MAC, przy czym nie znam ich nazw, bo w przypadku żółci i zieleni na dolnej powiece mam tylko ponumerowane odsypki zakupione na Allegro, a brązy pochodzą z paletki,
- eye-liner brązowy Astor,
- biała kredka L'oreal,
- brązowy tusz Collagen L'oreal (faktycznie jest straszny i trzeba się było nieźle namachać, żeby jako tako rozdzielić rzęsy :/) .
To, czego nie widać, czyli twarz: baza ArtDeco, podkład Clinique Superfit, korektor pod oczy (mam okropne cienie :/) HR Magic Concealer, puder transparentny ArtDeco, kulki brązujące Avon i róż Bourjois. Następnym razem postaram się o zdjęcie twarzy
Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0030.jpg (127,6 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_IMG_0046.jpg (35,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_IMG_0022.jpg (83,2 KB, 175 załadowań)
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

yamayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując