Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moja galeria paznokciowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 08:27   #333
nati20
Raczkowanie
 
Avatar nati20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: przed monitorem
Wiadomości: 470
GG do nati20
czas odgarnąć pajęczyny, dziś do was wracam drogie dziewczyny

a tak na serio ostatnio mnie coś wzięła ochota na paznokcie, zimą nie miałam do tego ochoty i cierpliwości. poszłam do pracy i stwierdziłam że dobrze będzie mieć coś na paznokciach i tak już 3 wzorek mam na paznokciach. 1 były burgundowe z białymi naklejkami (nie wiedziałam czy będe je chciała "nosić" więc nie robiłam wzorku bo szkoda mi było czasu) 2 miały być czarne z biało-srebrnym wzorkiem. wszystko było pieknie dopóki nie nałożyłam warstwy ochronnej która jak się okazało była z efektem uv i zmieniła mi czarny na granatowy i mi sie już nie podobały. ostatecznie pomalowałam je lakierem w kolorze jagód w śmietanie że tak powiem z czerwono- białymi kwiatkami naklejkami bo zmarnowałam większość czasu na poprzednie i teraz moje aktualne od niedzieli jak widać, lakier kiepskiej jakości ale zakochałam się w kolorze, na żywo przy normalnym oświetleniu mają dokładnie taki kolor jak na 1 miniaturce, 2 następne są ze sztucznym oświetleniem.

w sobote je zmyje tak sądze bo już się ścierają.
nie wiem czy to powrót na dłuższy czas czy tylko tak mi się chwilowo odmieniło, różnie to ze mną bywa pozdrawiam

Pięknie, moderator połączył 2 posty niestety z data pierwszego... Wzorek jest aktualny nie z 04.2009 zapraszam do oceny

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-24 o 07:48
nati20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując